Toetame

Lemeks Grupp hoiab elu maapiirkondades ja toetab võimaluste piires oma ettevõtete asukohtades kohalikku ettevõtlikust ning aktiivset ja tervislikku elustiili. Meile on oluline, et meie töötajatel ja nende lähedastel oleks oma kodukohas hea ja huvitav elada.

Et maapiirkondade noortel oleks piisavalt tegevust ja väljundit ning lastel turvaline kasvada, oleme pannud õla alla mitmetele kohalike lasteaedade ja koolide üritustele ja projektidele.

Läbi aastate oleme toetanud oma piirkonna noorte ja andekate sportlaste treeninguid ja võistlustel osalemist ning kohalikke spordiedendajaid, kelle hulgas on nii professionaalseid meeskondi kui ka spordiklubisid, kus meie enda töötajad ja nende pered saavad end proovile panna.

TARTUMAA

Toetame Tartu esindusvõistkonda võrkpallis – BigBank Tartu, Luunja valla Maadlusklubi Jaan, erinevaid rahvaspordiüritusi, mille hulka kuuluvad heategevuslik jooks Tartu Rat Race ja Lemeks Tartumaa Suusatalv. Lisaks toetame mitmeid suuremaid ja väiksemaid kohalikke üritusi nagu näiteks traditsiooniline Luunja valla koolialguse pidu, Supilinna päevad ning Luunja Keskkooli erinevad üritused ja õpilasprojektid. Viimaste aastate ja pikaajalisemate projektide hulka kuulub ka Jõululinn Tartu Valgusküla klaaspaviljonide ja uisuväljaku rajamise toetamine.

JÕGEVAMAA

Toetame mitmeid Põltsamaa Ühisgümnaasiumi ettevõtmisi, Põltsamaa vallast pärit talendika suusatajaHanna-Brita Kaasiku treeningutel ja võistlustel osalemist ning rahvaspordiüritusi nagu näiteks PÜG Korvpalli meistriliiga ja Lustivere Cup.

PÕLVAMAA

Oleme õla alla pannud käsipalliklubi Põlva Serviti ja orienteerumisklubi Põlva Kobras tegemistele.

HARJUMAA

Toetame Aegviidu Spordiklubi ning mitmeid Aegviidu kooli ja Aegviidu lasteaia üritusi ja õpilasprojekte.

LÄÄNE-VIRUMAA

Oleme pannud õla alla Rakvere Gümnaasiumi Filmifestivalile, erinevatele Kunda Ühisgümnaasiumi projektidele ning mitmetele rahvaspordiüritustele, mille hulka kuuluvad Simuna-Laekvere Rahvajooks, Lääne-Virumaa jooksusarja etapid ja Viru-Nigula Punnvõrride karikasari. Samuti toetame Kunda kestvusratsutajat Anett Laeveri ja Laekverest pärit keskmaajooksjat Kelly Nevolihhinit, kes on saavutanud häid tulemusi nii kodumaistel kui ka rahvusvahelistel võistlustel.

JÄRVAMAA

Toetame orienteerumisklubi Joka.

VILJANDIMAA

Toetame Viljandi Maadlusklubi Tulevik.

MAAKONNA PIIRE MITTEARVESTAVALT

Oleme õla alla pannud Eesti Tõukerattaliidu ja orienteerumisklubi Team Nordwood tegemistele. Selleks, et metsa- ja puidutööstusel oleks noort järelkasvu ja värskeid ideid, toetame iga-aastaselt nii Eesti Metsaüliõpilaste Seltsi kui ka Puitarhitektuuri konverentsi.

Loe sponsorluse kohta lisaks ka meie ettevõtete kodulehtedelt:

Previous
Next
Close
Jõululinn Tartu Valgusküla 2020-2021, foto: Mana Kaasik
Kelly Nevolihhin 2019 Eesti-Meistrivõistlused, 800m jooksu võit
Kunda Linna jooks, foto: Reti Kokk
Eesti Tõukerattaliit
Käsipalliklubi Põlva Serviti
Lemeks Tartumaa Suusatalv 2021, VI etapp Kambjas
BigBank Tartu
Previous
Next