Toetame

Lemeks Grupp hoiab elu maapiirkondades ja toetab võimaluste piires oma ettevõtete asukohtades kohalikku ettevõtlikust, aktiivset ja tervislikku elustiili. Meile on oluline, et meie töötajatel ja nende lähedastel oleks oma kodukohas hea ja huvitav elada.

Peame oluliseks liikumisharjumuste propageerimist ja toetame erinevaid rahvaspordiüritusi mille hulka kuuluvad Lemeks Tartumaa Suusatalv, heategevuslik jooks Tartu Rat Race, Simuna-Laekvere Rahvajooks, Lääne-Virumaa jooksusarja etapid, PÜG Korvpalli meistriliiga, Lustivere Cup ja Viru-Nigula Punnvõrride karikasari.

Samuti toetame kohalikke spordiedendajaid, kelle hulgas on nii professionaalseid meeskondi kui ka spordiklubisid, kus meie enda töötajad ja nende pered saavad end proovile panna. Näiteks erinevad pallimängude meeskonnad - Tartu esindusvõistkond võrkpallis - Bigbank Tartu ja käsipalliklubi Põlva Serviti. Raskejõustiku poolelt toetame Luunja valla Maadlusklubi Jaan ja Viljandi Maadlusklubi Tulevik. Samuti toetame orienteerumisklubisid Põlva Kobras, Joka ja Team Nordwoodi, lisaks veel Eesti Tõukerattaliitu ja Aegviidu Spordiklubi.

Läbi aastate oleme toetanud oma piirkonna noorte ja andekate sportlaste treeninguid ja võistlustel osalemist. Laekverest pärit keskmaajooksja Kelly Nevolihhin, Põltsamaa vallast pärit murdmaasuusataja Hanna-Brita Kaasik ja Kunda kestvusratsutaja Anett Laever on saavutanud häid tulemusi nii Eestis kui ka maailmas.

Et maapiirkondade noortel oleks piisavalt tegevust ja väljundit ning lastel turvaline kasvada, toetame kohalike lasteaedade ja koolide üritusi ning projekte. Näiteks Aegviidu Kooli ja Aegviidu Lasteaeda, Rakvere Gümnaasiumi Filmifestivali ning mitmeid Luunja Keskkooli, Kunda Ühisgümnaasiumi ja Põltsamaa Ühisgümnaasiumi üritusi ja õpilasprojekte.

Paneme oma õla alla mitmetele suurtele ja väikestele kohalikele üritustele nagu näiteks traditsiooniline Luunja valla koolialguse pidu ja Supilinna päevad. Viimaste aastate suuremate ja pikaajalisemate projektide hulka kuulub ka Jõululinn Tartu Valgusküla klaaspaviljonide ja uisuväljaku rajamise toetamine.

Selleks, et metsa- ja puidutööstusel oleks noort järelkasvu ja värskeid ideid, toetame iga-aastaselt nii Eesti Metsaüliõpilaste Seltsi kui ka Puitarhitektuuri konverentsi.

Loe sponsorluse kohta lisaks ka meie ettevõtete kodulehtedelt:

Previous
Next
Close
Jõululinn Tartu Valgusküla 2020-2021, foto: Mana Kaasik
Kelly Nevolihhin 2019 Eesti-Meistrivõistlused, 800m jooksu võit
Kunda Linna jooks, foto: Reti Kokk
Eesti Tõukerattaliit
Käsipalliklubi Põlva Serviti
Lemeks Tartumaa Suusatalv 2021, VI etapp Kambjas
BigBank Tartu
Previous
Next